BİLGİ FORMU

TEM’DEN ÖZEL GİRİŞİ OLAN TEK YAŞAM MERKEZİ Skyland İstanbul; 2. köprüye olan yakınlığı, 1. ve 3. köprülerin bağlantı yolları üzerindeki konumuyla İstanbul’da tüm yolların kesiştiği bir noktada sizleri selamlıyor. TEM’e doğrudan bağlanan ve yanı başındaki Yenikapı-Hacıosman metro hattıyla ulaşım sorununu ortadan kaldıran yaşam merkezinden havalimanlarına hızlıca ulaşılabiliyor. TEM ve Cendere Caddesi’nden kolayca erişilen özel girişleriyle ise sizi sınırların ötesine taşıyarak her yere yakınlaştırıyor.

İSTANBUL’UN KALBİNDE

İKONİK BİR HAYAT

İstanbul Havalimanı’na
25 dakika uzaklıkta
TEM yolu üzerinde
FSM Köprüsü’ne 5 dk uzaklıkta
Metroya yürüyüş mesafesinde
TT Stadyumu’nun
hemen yanında

BÜTÜN YOLLAR SKYLAND İSTANBUL’A ÇIKIYOR

Levent ile Maslak arasındaki merkezi konumuyla İstanbul’un her noktasından hızlıca ulaşılan ve iş dünyasını modern yaşamın canlılığıyla buluşturan Skyland İstanbul; alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, köprülerden metroya, okul ve üniversitelerden hastanelere, yeşil alanlardan etkinlik ve eğlence mekanlarına mega kentin tüm olanaklarını ayağınıza getiriyor.

DOĞA HARİTASI

İstanbul’un kalbinde şehrin ritmini yakalarken doğanın yenileyici etkisini yanı başınıza getiren Skyland Istanbul; dinginliğiyle ruhunuzu besleyen Belgrad Ormanı, Atatürk Arboretumu ve Kemer Country gibi yeşil alanlara olan yakınlığıyla keyifli yürüyüşleri, golf oynamayı ve hatta ata binmeyi hayatınızın bir rutini haline getirmenize olanak tanıyor.

Örnek Daire Sanal Gezinti

BİLGİ FORMU

Skyland İstanbul hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için formu doldurun.

GÖNDER
3D SANAL GEZİNTİ