BİLGİ FORMU

Skyland İstanbul’da yer alan HOM, ülkemizin tasarım ve dekorasyon alanında premium markalara ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi. İstanbul’un yeni tasarım merkezi, ünlü markaların en yeni ürünlerini, özgün konsept ve etkinliklerle ilk kez Skyland’de buluşturuyor. Tasarım tutkunları yaşam ve çalışma alanlarını farklılaştıracak trendleri HOM Design Center'da yakalıyor.

tasarım aşkı

tasarımın

YENİ ADRESİ

Tasarım her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinirken, yoğun şehir hayatı tasarım ürünlerini şehrin dört bir yanında aramaya fırsat tanımıyor. Tarzını tasarımla ortaya koymak isteyenler, ihtiyaç duyduğu her şeyi HOM Design Center’da buluyor.

Tasarımı sanatla buluşturan HOM, 40 bin m 2 ’lik alanında; ev ve ofis mobilyasından, tekstil, beyaz eşya ve dekorasyona, 100 değerli markayı aynı çatı altında sunuyor.

100 Mağaza

40 Bin m²
kiralanabilir alan

tasarımcılar

HOM Design Center yalnız tasarımları değil, tasarımcıları ve takipçilerini de buluşturuyor. Mimarlar, sanatçılar, modacılar ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri, işlerini HOM’da sergiliyor. HOM etkinlikleriyle de tasarımın özgün dünyasına davet ediyor.

Örnek Daire Sanal Gezinti

BİLGİ FORMU

Skyland İstanbul hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için formu doldurun.

GÖNDER

JLL

3D SANAL GEZİNTİ