Yeni bir ofise taşınmanın en iyi yanı, Skyland İstanbul’a taşınmaktır!

Yeni dijital çağ, yeni nesil çalışanlar, yeni çalışma kültürü, yeni ofis ihtiyaçları… Bu kadar yeniyi bir arada nerede bulabilirsiniz? Elbette ki şehrin en yeni simge yapılarından Skyland İstanbul’da! Üstelik şehre tam kalbinden, TEM’den bağlanarak!

Skyland’deki yeni ofisinizde, İstanbul’un en kolay ulaşılan lokasyonlarından birinde, şehirden uzaklaşmadan doğaya yakın bir çalışma mekanına sahip olabilirsiniz. 5 farklı ofis tipi, birleştirilerek her katta 2 bin m2 'ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen esnek çalışma mekanı seçenekleri ve teknolojik altyapısıyla, Skyland İstanbul tüm ofis ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Mimar Peter Vaughan tarafından tasarlanan Skyland İstanbul; İngiltere’den Brezilya’ya, Çin’den BAE’ye uzanan çalışmalarıyla 60 yıllık geçmişine 250’nin üzerinde ödül sığdıran mimarlık ofisi Broadway Malyan’ın imzasını taşıyor. Skyland İstanbul konfor ve prestijin yeni adı olarak iş dünyasını selamlıyor.

Levent ile Maslak arasındaki merkezi konumuyla İstanbul’un her yerinden ve her yerine kolayca ulaşılan Skyland İstanbul’un ofis seçenekleri; alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, köprülerden metroya, yeşil alanlardan hastanelere, etkinlik ve eğlence mekanlarından üniversitelere, sizi ve çalışanlarınızı hayata bağlıyor. TEM’den kolayca erişilen özel girişiyle Skyland İstanbul, sizi her yere yakınlaştırıyor.

Örnek Daire Sanal Gezinti

BİLGİ FORMU

Skyland İstanbul hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için formu doldurun.

GÖNDER
3D SANAL GEZİNTİ